K!Nq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K!Nq

Kinq ForuM

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn NıckLeri

YazarMesaj
Mr.q0q0*
ModeRaTöR
ModeRaTöR

Msn NıckLeri Empty
MesajKonu: Msn NıckLeri   Msn NıckLeri Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2008 1:14 pm

•••••••••√ вυ αℓєм∂є нєякєѕє ιѕуαη ѕαηα αşк ναя !!!!

yaLan dünyanın yaLancı in$anLari siktirin gidin !

AsKıNı GÜNAH TasıR giBi YükLeDim,SeNi SevDiğİm GiBi KimSeYi SevMeDiM...

çυкυя∂α вαşℓα∂ı gє¢є αℓкσℓιкмι ѕαη∂ıη ѕα∂є¢є αηкαяαℓıуız нαявι ∂єℓιкαηℓıуız ѕυѕυη αмıηızα кσуαяız

κα¢ ζαмαи∂ỉя уüζüм тỉяαѕℓỉ öℓüмü öζℓє∂ỉм αииє уαѕαмακ ỉѕтєяκєи уαѕαмαуỉ ∂єℓỉ¢є ѕєωєяκєи

'- [a=1]•$9●●●●●√ вμ ڪےє√đа καζβîмє вîя ӘعС€ЌОŊĐЏ [/a=1]

ın the park'da gezerken,cigaretteyi içerken,My FATHER gördü suç üstü I'm düştü kıç üstü

•$2 92 93 KaRıSTıRMa EyLüL AyI 2006 KaZaNdA NaSıL KoYDuK 5 OtObÜs ÇaRSıYa AnKaRaGüCü AşKıYLa!!!

gecemidir insanı hüzünlendiren yoksa insanmıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen

hayat kısa değmes bir kitapsızaaa

sevme beni kızım meşale kokarım şarkı türkü bilmem marş yazarım tutma ellerimi emanet sararım ankarama laf atarsan dünyayı yıkarım

Sen ßenDen AyrýLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen ... ßen Senin UðrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demek†ir...

кαℓıη кαℓıη кıя∂ıℓαя , ιη¢є ιη¢є ѕαя∂ıℓαя , ∂єяιη ∂єяιη çєктιℓєя , вιя кöşє∂є öℓ∂üℓєя . єѕяαя'∂ıя ∂є∂ιкℓєяι , ∂υмαη∂ıя çєктιкℓєяι , çσк нσşυмα gι∂ιуσя уαρışтıя ∂є∂ιкℓєяι.

sanmaki BURKAY sevemez BURKAY sevdimi kimse ayıramaz sanmaki BURKAY ağlamaz ağladımı kimse susturamaz herkez BURKAY olmaz

ORmaNDa TAwsAN sPOR yabIomUS neySE kosARKen TılKıYI qRMus TEK basıNA kaYnatIomUS taWsan DEMısKı TılKı karDES suNU bIrakTA kOSalIM DEMıs ODa Tmm demIS soNA kurt u qRmus KURTTa KAYatIomUS nese O NADa demIS o dA kOSMAYA baslAMs SonA aSLanI qRMusLER aSLndA kowA yaPIoMUS neYSE aslAN sormUS n YAPıonUZ DIE taWsAN da demIS sPOR yaPIOS DEMıs Way Aq TAwsanI haP çakıP BUtuN ormANı PEsIndE kSturuOn dEMıS:D

єѕяαяℓα вαşℓα∂ı gє¢є αℓкσℓιкмι ѕαη∂ıη ѕα∂є¢є şυ üçℓü∂єη ιкι ηєƒєѕ çєкιη¢є ∂üηуα σℓυяυz вüтüη gє¢є

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅_̅_̅_̅()ڪے ,,,

'- [a=1]•$11●●●●●√ вμ ڪےє√đа καζβîмє вîя ӘعС€ЌОŊĐЏ [/a=1]

кıяıуσяѕα ѕözℓєяιм ѕυѕαяıм вιя ∂αнα кσηυѕмαм.яαнαтѕιz є∂ιуσяѕα ναяℓıðıм öℓüяüм кαяѕıηα çıкмαм.яαнαтѕız є∂єη ѕєνgιм ιѕє;üzgüηüм

BU SON LSUN YÜREÝM HUZUR BULSUN DAHA FAZLA NEFRET EDEMM KENDÝMDEN YARINLARIMI ÖLDÜRDÜM NEFRETÝM KEDERÝMDENNN...

●вєηι göяüρ кєη∂ιηι кýηαмα...ѕα∂є¢є göяєвιℓ∂ιðιη кα∂αяýм...нαуαт вιя кυмαя ιѕє zαяℓαяý вєη αтαяýм...

Eskiden olsa arkandan bakar aðlardým, þimdi ardýma bile bakmam. Eskiden uðruna dünyalarý yakardým,þimdi bir kibrit bile çakmam!

KahbéLér $uLtan oLmu$ Do$t dédikLérimizde ka$ar oLmu$

asla birilerinin umudunu kırma belkide sahip oldukları şey odur

' ßµgûñ Sεήîñ Ý¢în ßîя кµrßλñ кεstîm ßîLεkLéяîm HλLλ кλήýyøя Vε λcýyør. !

qIttIn Artıq Sen qELmeSıN yatTıqıN YEr INcILmeSIn MEwLam kımsEye WeRMeSIn aTEs DusTUqu yerı yakaR

ѕιℓ кızıм ѕιℓ σ gözüη∂єкι кяαηℓıк єѕєяι gєz∂ιğιη züρρєℓєя∂єη кαt кαt ∂єğєяℓι∂ιя σ ѕєяѕєяι

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam dövmektir,Delilanlılık koltuğuna 1 ekmek alıp evin yolunu tutmaktır

BıLıyoruM çoK hataLIyIM sANA bu YAnLısI BAStan yaPtIM benI SeWdIN deqeRInI bILemEdıM asLında BEN sENı HIC haK ETmedıM

Elime Þiþe Alýnca Gelir Yanýma Dost Bildiklerim.. Þiþe Dibe Vurunca Çeker Gider Geçmiþini Siktiklerim..

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İster KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım

вιя кız ѕєν вιя уєяι кαℓкмαѕıη.σηυ öℓє вιя ѕєνкι ѕєηι öмüя вσуυ вıяαкмαѕıη...

αğℓα∂ığıмı нιç вιя zαмαη göямєує¢єğιη ιçιη güℓüşüмüη тα∂ıηı çıкαя

•вαşкєηтι уαкѕαм вüтüη кαşαяℓαя єяιямι α¢αвα

gndüzler yok ki zatn oyunlr bir bilmece ne düşteym ne gercekte SEWMK BÖLEDR İŞTE !!!!!!!!!

sOyLE aNkaRa KıyMETınI BıLSIn ANkaRa qUZeLSe SEbebI sENsıN NıcE YAsaM dOLu SeHRI aNKArA sUlTANsA TAcI SenSın Sen HErSeYImsıN

BİZ DAHA KONUSMAYI BILMEZKEN ESRAR SARMAYI ADAM KESMEYI TORBACILIK YAPMAYI OGRENDIK MAHLEMIZDEN GECILMEZ ELIMIZDEN SU ICILMEZ BIZ ANKARA COCUGUYUZ BİZE RAJON KESILMEZ

ĄڪےҚ ח€ źάMάח ҚάρıMı ₡ἆŁı¢ἆq

● ŚЄ√ мє ßєŋϊ Ģϊť Ҝϊм đǾқμŋĐμγšắ Όŋắ .... ≠ ™

₪ ǺŁęмϊŋ †зҝ đêЯđϊ ßéŊ ǾĽмųЅųм Ğ€м€Ҝқί żǻмǻŋıŋđǻ ίγί ҚǿγмųЅųм ˜؟

- ﺸ βêγǻźıŊ ҚǻđèЯϊ қϊЯŁ€Ŋм€ҝ, ىϊγǻђIη ķǻđèЯϊ ىµ¢Łǻηмǻĸ†ıЯ.... ¿ ױ

₪ ǺŁǻγıŊıż †зҝ ىıЯã ǾĽųŋ ●ҜЯãŁıŊıż ßϊЯ ǻĐıм ǿŊЭ ĜeŁsϊŊ º ¿ ױ

ǻҸǻĸĸǻßıLǻЯıм ǾĽмǻđıĢı ϊ¢ϊŊ ũžũŁũЯdũM ױ †ǻҚϊ γǾLdǻ ǻγǻĸLǻЯı ǾLmǻγǻŊ ''Adǻmı '' GóRعNع kǻDǻR !!!

طęἣdę ƒiяǻя ىèяßès† is†ęMiγèἣ ـ • · ˙ َ « ¢êĶêЯ » Gid€я... !

Gê¢êŁêЯϊ GêŁмê ĵϊŁêt †μ†aЯıм Uza†мa KǾŁμἣμ ڪǻἣǻdǻ A†ǻЯıм Aşk ϊ¢ϊἣ AqŁǻЯ Kêἣdϊмϊ DǾqrǻЯıм Dêdϊм yǻ Aşkıм طêἣ

' ڪےॐ√ ßen Cinayetin ve ihanetin KARANLIK Dü$ünceSiyim . Korkunun , $ervetin , YanLI$In Ta KendiSiyim . !ℓ طH°²
Misafir
Misafir

Msn NıckLeri Empty
MesajKonu: Geri: Msn NıckLeri   Msn NıckLeri Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 12:46 am

Güselmis Exclamation Very Happy

Msn NıckLeri
1 sayfadaki 1 sayfası